Akupunktur Kursu

Akupunktur Kursu

Akupunktur Kursu almak isteyen takipçilerimize bu konuda yardımcı olmak için bir grup oluşturmayı düşünüyoruz. Eğer yeterli seviyede katılım gercekleşirse ortak belirlenen bir mekanda Akupunktur Kursu düzenleyeceğiz. Diğer geleneksel tedavilere göre daha detaylı bir anlatım ve dikkat gerektiren akupuntur eğitimini dünya akupunktur federasyonu üyesi hocalarımızdan almayı düşünüyoruz.

Akupunktur 2 Noktaya iğne Batır Değildir !

Akupunktur Kursu alacak arkadaşlaramız öncelikle akupunkturun bir alternatif olduğu kafalarından çıkarsınlar. Bu tedavi metodu alalade bir tedavi değildir ve yıllarını vermek gerekir. Uzmanlık için bir çok hasta üzerinde ve bir uzman gözetiminde deneyim yaşamak şartttır. Bu yüzden Akupunktur Kursu alacağım diyorsanız bu mesleği yeterince ciddiye almak zorundasınız.

Akupunktur Kursu İçin Şartlar Nelerdir ?

Akupunktur Kursu almak isteyenlere herhangi bir şart koşmuyoruz. İnsanlara faydalı olabilmeyi seven herkese kurs verebiliriz. Ama yukarıda yazdığımı da okumalısınız. Bu işi ciddiye alan herkese kapımız açık.

 

Akupunktur Kursu Fiyatları

Bu konuda net bir şey söylemek henüz mümkün değil. Öncelikle sayının belli olması gerek.

 

Hacamat Kursu ile Akupunktur Kursu arasında farklar var mıdır ?

Bu tedaviler geleneksel tedaviler çatısı altındadır ve biz bu çatı altında faaliyet yürütüyoruz. Hacamat sünnettir fakat akupunktur Çin’den gelmiştir demek bize yanlış olur. Çünkü her hastalığın bir tedavisi vardır. Bu konuda meşru olan her tedavi bizimdir.

Akupunktur ve diğer geleneksel tedavileri öğrenip öğretme görevini aksatırsak bizden sonraki nesiller bunları tamamen unutacak ve modern tıbbın ! amansız ellerine kalacaklar.

Her zaman parayı ön plana çıkarmamızı isteyen bir dünyada yaşasak da paranın 2. ve belki daha da son sıralarda yer aldığı bir çok durum var.

Akupunktur kursu alarak kendinize ve çevrenize faydalı olabilir. Hacamat ve diğer yöntemlerle harmanlayabilir tedavinin alternatifinin olmadığını herkese gösterebilirsiniz.

Tüm kurslarımız hakkında bilgi için iletişim sayfamızdan  bilgi alabilirsiniz.

Akupunktur Kursu” için 4 yorum

 1. fidan aytemur Yanıtla

  merhaba ben kayseride yaşıyorum akapunktur ve hacamat kursu ile ilgileniyorum makul bi fiyata açarsanız katılmak isterim tlim 0 532 491 49 76

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Merhaba. Fiyatlarımız gayet makuldür şüpheniz olmasın. Her türlü yardımcı olabiliriz.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Akupunktur kursları belli sayı oluştuğu zaman İstanbulda yapılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir