KONYA Hacamat Kursu

Konya Hacamat Kursu

Konya merkezli başlattığımız hacamat eğitimlerimizle siz de haccam olabilirsiniz. Konya hacamat kursu kampanyamızda dilerseniz merkezimize gelebilirsiniz. Dilerseniz biz,  (Türkiye’nin neresinden olursa olsun ) sizin evinize gelebiliriz. Hacamat ve sülük tedavileri artık modern tıbbın da inkar edemeyeceği derece de bilimselleşti. Hem sünnete uygun hem de modern bilimle desteklenen kurslarımıza katılım için bizi arayın.

Konya’da hacamat kursu almak haftanın her günü kurs almak için bizi ziyaret edebilirsiniz. Konya dışından hacamat kursu alacaksanız uygun yer ve zamanı belirleyip bizi arayın. Size bir telefon kadar yakınız.

 

Şimdiye kadar en doğudan en batıya bir çok bölgemizde kurs verdik ve vermeye devam edeceğiz. Kurslarımıza katılım için tek şart vardır. “İnsanlara faydalı olmak isteyin”

İnsanlara faydalı olmak isteyen herkese kurs noktasında yardımcı olma istiyoruz. Hacamat tedavisi ile bir çok insan şifa buluyor. Fakat biz tedavi amaçlı olarak belli bir sayıya ulaşmadan il dışına çıkamıyoruz. Merkezimiz Konya’da iken İzmir’de veya Trabzon’da hacamat yapmaya gidemiyoruz. Uzak bölgelere gitmemiz için belli bir sayıya ulaşılması gerekiyor. Biz de bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için sizlere inanılmaz fırsatlarla hacamat kursu veriyoruz. Bizi arayan her müşteriyi size yönlendiriyoruz ve kursa verdiğiniz ücreti kısa sürede kazanabiliyorsunuz.

Hem sünnet hem de bilimsel açıdan insanların akın ettiği hacamat yapmak konya hacamat kursu ile çok kolay. Kurslarımıza bekleriz.

Konya hacamat kursu kampanyamıza katılmak için bizi arayın. İletişim

KONYA Hacamat Kursu” için 6 yorum

  1. Harun Küçük Yanıtla

    Konyada kurslariniZa katılmak istiyorum. Ne zaman kurs oluyor ve fiyatiniz ne kadar.
    Sülük ve hacamat kursu aynımidir.

  2. Mehmet Yanıtla

    Konya’da hacamat+sülük kursu almak istiyorum kurs süresi ne kadar fiyatı nedir sonrasında pratik yapabileceğimiz yer var mı bilgilendirirseniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir