Sülük Satışı

Sülük Satış

Sülük satışında daha çok kitleye ulaşmak için etkili kampanyalarla hizmetinizdeyiz. Sülük satış kampanyamız dahilinde toplu alımlar için uygun fiyatlarımız bulunmaktadır.

İslami Tedavi Merkezimizin 2. Konya Şubesini hayırlısıyla açtık. Türkiye Haccam ve Haccameleriyle tanışmak için sülük fiyatlarımızı kısa süreliğine indirdik. Yorumla birlikte telefon numaranızı bırakın biz sizi arayalım.

 

Sülük adet fiyatımız 2 liradır.

Toplu alımlarda indirim vardır.

Sülük satın almak için acele edin 🙂

 

 

 

Sülük Satışı” için 6 yorum

 1. Yusuf Yanıtla

  Selamun Aleykum hocam,

  Bizler Belçikadan iki ögrenci olarak bu mesayi yazmayi gerek duyduk, buralarda bazı hocalardan hacamat eğitimimizi almamıza rağmen, insanlara faydalı ola bilmek için aldiğımız eğitim pek yeterli olmadığını düşünerek sizlerden’de ders almayı talep ediyoruz. Niyetimiz bu eğitim için 17 aralik’ta istanbula uçmak, bundan dolayı en yakın zamada cevap verirseniz ona göre billetimizi almak istiyoruz. Ve fiyat hususunda bizlere daha geniş bilgi verebilirmisiniz?

  Saygilar

  Yusuf & Yilmaz

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Aleykum selam.
   Hacamat kurslarımız hakkında detaylı bilgiyi mail yoluyla tarafınıza ulaştırdık. İster Konyada isterseniz İstanbulda hacamat eğitimi alabilirsiniz. Güzel bir karar vermişsiniz. Yolunuz açık olsun.

 2. ali özel Yanıtla

  200 adet orta ve küçük boy sülük için fiat almak istiyorum
  ali özel tel 0505 709 35 75

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir