“Hacamatın yaygınlaşmasıyla beraber hacamat malzemelerinin satışı da yaygınlaştı. Yine her sektörde olduğu gibi 2 grup oluştu. Birincisi bu işi hakkını vererek esnaflığı bilerek yapanlar diğeri ise hala hile hurda peşinde koşanlar.”

Hacamat Malzemeleri

Hacamatın yaygınlaşmasıyla beraber hacamat malzemelerinin satışı da yaygınlaştı. Yine her sektörde olduğu gibi 2 grup oluştu. Birincisi bu işi hakkını vererek esnaflığı bilerek yapanlar diğeri ise hala hile hurda peşinde koşanlar.

Hacamat veya sülük hangi tedavi olursa olsun size tavsiyem ; asla bir kaç kuruş ucuz diye tercih  yapmayın. Olay sadece bir ürünün fiyatı değilidir. Ürünün kargo fiyatı ve garantisi de önemlidir. Hacamat kursu için irtibata geçebilirsiniz. Hacamat kursu

Hacamat Malzemelerinde Dikkat

Öncelikle hacamatın ne olduğu hakkında ufak bir hatırlatma yazımız vardı. Bu yazımız okunursa konu daha iyi anlaşılır. Hacamat nedir.

Evet zaman zaman piyasaya girip etrafı bulandıran ve sonra bir kayboluşla kaybolan çok insan var. Ben her zaman ticaretimde şu özellikleri aradım ve biz hizmet verirken de bunlara çok dikkat ederiz.

  • Ürün satışı yapan kişi ürünün kaynağına ne kadar yakın. Her zaman fazla el değiştiren mal sıkıntı olur.
  • Ürünü tekrar almak istediğimde bana ne kadar sürede gönderebilir ve eski gönderdiği ürünle muadil olur mu?
  • Ürün kargoda ne kadar bekleyerek gelir?
  • Ürünlerin orta veya iyi hep aynı kalitede mi gelir?
  • Ürün hakkında bir şikayetimiz olduğunda  şikayet ve destek birimi var mı?

Bunun gibi bir çok etken var. Lütfen ticaret yapmadan önce dikkat edin. Biz facebookda dolandırılan o kadar çok insan gördük ki. Nasl olmasın her türlü zararlının en iyi barındığı yer facebook. Bir hesap aç insanları dolandır sonra hesap ismini değiştir devam et. Şimdi bizim bu siteyi neden açtığımız daha iyi anlaşılmış oldu sanırım.

Sitemiz üzerinde Hacamat Malzemeleri ticareti yapabilirsiniz. Gerekli şartnameyi okuduktan sonra uyarsanız bu konuda herhangibir sınırız yok. Aynı zamanda biz de ürün satmaktayız. Ama kim olursa olsun yukrıda saydığım soruların cevabını alamadığınız kimseyle ticaret yapmayın.