Hacamat çocuğu olmayanlar ?

bebek tedavisinde hacamat ve Hacamat çocuğu olmayanlar ?

Hacamat çocuğu olmayanlar için oldukça etkili bir şifa kaynağıdır. Hacamat genel olarak bir çok hastalığa iyi gelmektedir. Bir çok dengeyi korur ve daha sağlıklı bir yaşam sağlar. Kısırlık gibi bir imtihan karşısında da insan Rabbine tevekkül ederek Hacamat tedavisi olabilir ve şifaya kavuşabilir. Daha önce bu konuda bir çok haccam uygulama yapmış ve müspet bir durum gözlenmiştir. Tabi burada öncelikle kısırlık sebebini tespit etmeli ve Allaha isyan edilmeden tam bir teslimiyetle sebepler aranmalı. Kısırlığın genel olarak sebeplerini sayalım ve hangi konuda etkili olduğunu da yazalım inşallah.

Hacamat çocuğu olmayanlara nasıl fayda verir ?

Kısırlık doğuştan gelebileceği gibi tramvalar sonucuda oluşabilir. Büyük kazalarda kısırlık sebebi olabilir. Öncelikle fiziksel olarak cinsel ilişkiye girme engeli bulunan insanların çocukları olmayabilir. Ve bu insanlar tüp bebek uygulması ile çocuk sahibi olabilir.

Fiziksel bir sorun olmayıpta organların tam olmasına rağmen kısırlık sorunu varsa 2 ihtimal vardır. Ya dolaşım bozukluğu ya da üretim hataları. Erkeklerde kısırlık testislerden penise gelirken bir tıkanıklık yüzünden mümkün olabilir. Kadınlarda da yumurtaların spermleri kabul etmemesi durumu görülebilir. Şimdi toplumumuzda en çok görülen (erkeklerde) sperm yetmezliği -azlığı hastalığı hakkında bilgi verelim. Yaşayan canlı sperm sayısın azlığı yüzünden kısırlık yaşayan çoktur. Yaşadığı kadarı ile spermlerle tüp bebek uygulaması mümkün ama bir çok insna maddi ağırlık getirmektedir.

Hacamat nedir ? Hacamat dokuları besleyen deaktif dokuları aktif eden oksijen ve  besin takviyesinin en doğal yolla yapıldığı tedavidir. Eğer sper üretme görevinde olan hücreler bir sebvepten ötürü gıdasız kaldılarsa (ki genelde buna benzer  sıkıntılar) hacamatla doku canlanıp sperm üretebiliyor. Hacamat ile şifa bulan bir çok insan gözlemlenmiştir.

Kadın olsun erkek olsun hiçbir yan etkisi olmayan bu tedavi yöntemini kısırlık gibi yuvaları mutsuz eden bir hastalık için denemek kimse için bir zarar getirmeyecektir. Bu konuda olumlu sonuçların çokluğu bize ümit veriyor.

Hacamat çocuğu olmayanlar ?

Hacamat çocuğu olmayanlar ? yazısını Hacamat-tr.com ile okudunuz.

Hacamat çocuğu olmayanlar ?” için 127 yorum

 1. Eylul Yanıtla

  Meraba 7 yillik evliyim 6 defa tup bebek denedik sonuc olumsuz esimde sperm hareketliligi dusuk
  hacamat yada suluk tedavisinin bize faydasi olabilirmi.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Yaşayan sperm hücresinin azlığının bir çok çeşidi vardır. Sperm azlığı yani azospermi hastalığında hem hacamat hem de sülük tedavi kullanılır. Daha önce bu konuda başarı sağlandı. Fakat her kişi de aynı sonucu verip vermeyeceği hastanın yaşına ve yaşam koşullarına bağlıdır. Aşırı stres ve sıkıntının olduğu durumlarda tedavinin sonuç vermesi güçleşir.

 2. guney Yanıtla

  azosperm dusuklugu var yanı doktor dılınde 47xxy dedıler sperm hıç yok dedıler tup bebek denedık oda olmadı bendekı yumurtalıklarda sperm yok dedıler amelıyatla baktılar keselerı acıp sperm sayısı 0 ve uretmıyor

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Öncelikle geçmiş olsun. Bu konuda tavsiyem sülük. Sülük hem tıkalı damar varsa onu açar. Hem de o bölgenin kan akışını hızlandırır. Daha detaylı konuşmak isterseniz telefonumuzdan ulaşabilirsiniz. Müşterimiz olmanız şart değil. Biz herkese elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz.

 3. kader Yanıtla

  merhaba eşimde bir sıkıntı yok ama bende hormon bozuklugu var 2 senedir tedavi oluyorum bir sonuç alamadık hacamat ve sülük tedavisi oldugunu duydum sizce bir faydası olur mu:?

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Geçmiş olsun. Evet faydası olur. Ama kaç seans olacak ve hangi noktalara olacak bu konuda bu pozisyonda net bir şey söylemek mümkün değil.

 4. hatice Yanıtla

  Benim esimde azosperm ameliyatla bile sperm bulamadilar hacamat bizim icinde ise yarayabilir mi acaba

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Bu kadar kısıtlı bilgi ile cevap verebilmek malesef mümkün değil. Fakat daha önce buna benzer durumlarda hacamat olup fayda gören kişiler oldu. Detaylı bir inceleme yapmak gerek. Öncelikle gerekli hormonlar salgılanıyor mu ? Epididimisler ne durumda ? Damar yolları nasıl ? Bunları bilim tam olarak sıkıntının kaynağını bulmak lazım.

   • hatice Yanıtla

    Tikaniklik yok fakat fsh hormonunun yuksekliginden sperm uretimi yapilamiyor tese ameliyatiyla sperm aradilar fakat bulamadilar

    • Uzman Haccam YazarYanıtla

     Sorun fsh ise genel tarama hacamatı olması gerek.Özellikle genital bölge olması şart değil. Tavsiyem, sırttan, kuyruk sokumundan, diz üstünden ve kafadan hacamat olması. Bunun yanında hormanel dengeyi alt üst eden şeker tüketimini tamamen durduması gerekiyor.

 5. Hüseyin Yanıtla

  Selamunaleyküm aynı şekilde benim de problemim var spermde hiç hücre yok herşey Allah tan hiç şüphem yok bizde elimizden geldiğince bu sınavı geçmeye çalışıyoruz hacamat olmustum daha önce fakat sünnet olduğu için yaptırmıştım hastalıktan dolayı değil sizce hiç hücre yokken Hacamatın etkisi olurmu şimdiden teşekkürler Allah’a emanet olun ….

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Evet faydası olur. Yaptırmak şifa olabilir. Biraz geniş bakalım. Hacamat sadece bellibir dokudaki kirli kanı alma işlemi değildir. Kan değerlerinde bir çok etken var. Kanın visikositesi asit baz değeri ve bir çok değerler de işin içine giriyor. Bu açıdan hacamat bozulan kan değerlerini düzelterek bir çok hastalığı önler ve bir çok hastalıktan sonra bile iyileşme konusunda destek sağlar. Geçmiş olsun. Biliyorum zor bir imtihan.

 6. Eslem Yanıtla

  Esselamu aleykum. Geçirdiğim çikolata kisti ameliyatı sonrası sol tüpte tıkanıklık ve sıvı birikimi oluştu acaba hacamat bu tıkanıklığı açmaya vesile oluyor mu?

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Aleykumselam. Öncelikle hacamat bildiğimiz gibi kan değerlerinin normal hale dönmesini sağlar. Yakalandığımız bir hastalık veya sakatlık, normal koşullarda vücudun kendi başına üstesinden gelebileceği bir durum ise hacamat mutlaka fayda verir. Mesela birinin kolu kırılmış. Bu sakatlık kendi başına geçemez. Hacamat da fayda etmez. Fakat diyelim ki sinüzit. Bu hastalık vücud tarafından tedavi edilebiliyor. İşte bu gibi durumlarda hacamat hızlandırıcı etki sağlar. Hacamat bir ilaç veya onarım işlemi değildir. Hacamat, vücudun bağışıklık ve onarım sistemini maksimum performansla çalıştıran bir dokunuştur. O zaman bir hastalık karsında şuna bakacağız. Bu hastalığa başka yakalananlar çare bulmuşlar mı nasıl bulmuşlar. Kendiliğinden geçti veya cerrahi bir müdahale olmadan tedavi olduysa emin olun en faydalı yol hacamat olacaktır.

 7. Yasemin Yanıtla

  Merhaba… benim esimde hareketli sperm sayısı az daha yeni 1 tüp bebek denemesi yaptık olmadı 2 ay sonra bir daha yaptiricaz nasip… Eşim bugün hacamat yaptirdi fakat cok zorlandı 2 defa bayıldı istifa ettiama cok fazla pis kan cikti yapan kisi oyle dedi simdi biraz gözü korktu bir daha yaptirmam diyor devam etse faydası olur mu sizce? böyle olmasi normal mi? hacamati yapan kişi uzerinde nazar olabilir dedi

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Merhaba
   Yasemin hanım. Bahsettiğiniz durum cahil hacamatcı durumu. Ben binlerce kişiye hacamat yaptım tek kşi bayılmadı. İnsanın üzerine çöküp tek seferde 10 kupa yapılırsa olacagı budur. Söyleyin en fazla 2 kupa yapsın. Eğer dokunmazsa 2 daha. Böyle arttırsın sayıyı. Ya da hi olmadı sülük yapsın. Biz insanların sağlığı için mücadele veriyoruz. Bayıltmak için değil. Geçmiş olsun.

   • Yasemin Yanıtla

    Aradan biraz zaman geçti ama paylaşmak istedim 2. Tüp bebege gerek kalmadı tedaviye başlamadan kendiliğinden oluverdi elhamdulillah hacamattan sonra oldu bu durumu Allahın izniyle biraz buna bagliyorum sanki faydası oldu gibi hacamatın ve yalnizca bir defa yaptırdı seans olarak yapılıyor bildigim kadarıyla

 8. medine Yanıtla

  29 yasindayim hipo hipo hastasiyim hacamatla fsh lh hormonlarim yukselirmi ilacsiz adet gorurmuyum bide kac seans hacamat yaprirmak gerek

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Bu konuda malesef net bir bilgimiz yok. Fakat erkelerdeki sper azlığına benzeyen bir durum. Fayda göreceğinizi düşünüyorum. En az 3 seans hacamat yaptırın.

 9. İrem Yanıtla

  Merhaba , 5 kez tüp bebek denedik ama olmadı yumurtalarım olgunlaşmadı faydası olur mu

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Evet kesinlike tavsiye ediyorum. Önce hacamat sonra sülük ile devam edin.

 10. glc Yanıtla

  Merhaba.eşimde herhangi bir problem yok ama.benim bekarliktan gelen regl düzensizligim var.3 yıldır tedavi görüyorum çocuk için.bir kaç aşılama ve 1 kez tüp bebek denedik olumlu bir sonuç alamadım.hacamatın buna faydası olurmu acaba.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Bu konuda yani düzensizlikte fayda görenler oldu. Fakat çocuk olmayışının sebebi tam olarak nedir bunu anlamak lazım. Hacamat yaptırmanızı eğer kan değerleriniz yerindeyse şiddetle tavsiye ediyorum.

 11. Özlem şimşek Yanıtla

  Hocam ben finlandıyada yaşıyorum.bende 4 Evre cikolata kisti var.19 yildir evleyim.cok agrilarim var ve 8 kez tüp Bebek denedik cikolata kistinden dolayi tutmadi.hacamat tedavisini sy dr Ender Bey tafsiye etti.istanbula geldigimde hacamat tedavisini ve
  Sülük tedavisini nerde yaptirabilirim.lütfen yardım edin bana çok üzgün ve mutsuzum

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   İstanbulda nerelerde hacamat yaptırabileceğinizi gönderdiğimiz mailden öğrenebilirsiniz. Çok geçmiş olsun. Hacamat şifa olur umarım. Teşekürler.

 12. Aslihan Yanıtla

  Merhabalar bende polikistik over hastaligi var 3 kez tedavi gordum klomenle yumurtam ilkinde buyudu ama sessiz dusuk oldu ikincisinde de hic buyumedi hacamat sizce bende ise yararmi

 13. ayşegül Yanıtla

  Eşimde varikosel çıktı .doktor ilerlemiş ameliyat olman gerek dedi.sperm testi yaptrdk henuz sonucunu almadk.hacamat veya sülük yoluyla bunu aşabilirmiyiz…

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Geçmiş olsun. Allahın izni ile fayda görürsünüz. Varikoselde fayda gören bir çok hastam var.

 14. Kübra Yanıtla

  Hayırlı gunler eşimde ileri derecede Sperm hareketsızlıgı var hacamat yaptırsak faydası olur mu

 15. polat hacamat Yanıtla

  selamun aleyküm hocam
  benim bir arabamda globozospermi var ( sperm şekil bozukluğu ) rica etsem hangi noktalara bardak ve sülük atmam gerektiğini mailime mesaj olarak gönderebilir misiniz
  hayırlı günler dilerim

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Kitap yogun ilgiden dolayı tükendi. Yeni baskısını düzenliyoruz. Sizin mail adresiniz kayitli kitap basıldığın da size ulaşacagiz

 16. ziyşan Yanıtla

  Çikolata kisti ameliyati oldum 4 senedir cocugumuz olmuyor dr.bende ve eşimde hiçbir problem olmadigini söyledi ama olmuyor bu hacamat nasil birsey fiyati nedir ögrene bilirmiyim yardimci olursaniz sevinirim

 17. zumra Yanıtla

  Esimde azospermi var yani 0 sperm.ayrica testis volumu yuksek oldugu icin doktorumuz suluk onerdi.suluk yaptiriyor. 1 defada hacamat yaptirdi.acaba azospermiye faydasi olur mu sperm olusurmu?kac seans yaptirmasi uygun olur?
  tesekkurler

   • emina Yanıtla

    merhaba ben azerbaycandan yaziyorum malesem burda hacamati iyi bilen bir haccam bulamadik azoosperm icin hangi bolgelere yapilmasi uygundur yaza bilirmisiniz lutfen bi de ne kadar ara ile hangi surede yapilmasi dogrudur tesekkur ederim

    • Uzman Haccam YazarYanıtla

     İyileşinceye kadar bel ve kuyruk sokumundan devam edilmeli. Geçmiş olsun. Umarım hacamat şifa olur.

 18. Kezban Yanıtla

  Hocam merhaba,eşimde 3.derece varikosel,sperm hareket ve morfoloji bozuklugu var.3 seans sülük uyguladık bir faydası olmadı sonuçlarda.Sülük uygulaması 3 haftda 1 uygulandı.Başka bir haccama gittiğimizde bunun haftada 1 uygulanması gerektigi ve hacamatla birlikte olması gerektigini söyledi.Ne yapmalıyız varikosele sülük ve hacamat iyi gelir mi,ne yapacagımızı şaşırdık

 19. gulay Yanıtla

  Selamunaleykum hocam 42 yaşındayım aday düzensizliği icin dr.gittim erken menopoz olabilir dedi suan ilacla adet goruyorum erken menopoza hacamat iyi gelirmi ayrıca saglikciyim hacamat eğitimi almak istiyorum nereden alabilirim.?teşekkürler Allaha emanet olun.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Aleykum selam. Hacamat eğitimi için bizden yardım alabilirsiniz. Hacamat tedavinizde olumlu sonuçlar verecektir diye umuyorum.

 20. Funda Yanıtla

  İyi akşamlar hocam benim bir dış gebeliğm oldu sağ tüp aldılar sol da sağda kistim var 4 yıllık evliyim 23 yaşındayım bir tüp bebek yaptirdim olumsuz sonuçlandı hamile kalamiyorum kalirsam kistler alınır çocukla dend i ama olmadı

 21. Edeviye Yanıtla

  Merhaba. 4 yillik evliyim. 1 tup bebek tedavisi oldum sonuc vermediraharsizligim. Yumurta azligi eeken menapoz bi faydasi olurmu

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Merhaba. Yumurta azlığında olur inş. Kesin bir şey konuşulmaz ama bir fayda varsa o hacamatta olacaktır.

 22. sevda Yanıtla

  Merhaba. Ben 1.5 senelik evliyim doktora esimde bende gittik Allahima cok sukurler olsun bi sorun cikmadi bir defada asilama yaptrdik tutmadi.Hacamat yaptirsam iyi gelir mi.Tesekkurler…

 23. ZEKİ Yanıtla

  Merhaba.sperm sayım normal fakat hız ve morfoloji sorunu var. beş kez tüp denedik. transfer ediliyor tutunmuyor. ne yapmalıyız

 24. Recep Yanıtla

  Merhaba hocam.benim sperm sayısı yeterli seviyede ama hareketlilik düşük bir çocuğum oldu bir tane düşük oldu sonra da olmadı 2010 yılından beri.yeni aşılama yaptırdık o da tutmadı sanırım.acaba hacamat yaptırsak olabilir mi ve size nasıl ulaşabiliriz adres telefon verebilirmisiniz

 25. Kezban Yanıtla

  merhaba hocam,eşimde 3.derece varikosel var.spermler hareketsiz ve şekil bozuklugu var.Doktorumuz sülük önerdi fakat,kaç seans yapılmalı,kaç gün aralıklarla ve kaç sülük takılmalı?her gittigimiz haccam farklı birşey söylüyor ne yapmalıyız..Kasıktan takılması yeterli olur mu?

  • Rabbimden gelene şükür Yanıtla

   Değerli güzel arkadaşlarım allahtan gelene şükür edin ki istediğinizi versin biradan hepinize sesleniyorum canınızı sıkmayın desemde üzgunsunuz biliyorum varikosel rahatsızlığı olanlar teşhis koyulduysa 1.Hemen ameliyat olmayın
   2.Bir gün birleş birgün bekle birgün birleş birgün bekle düzenli olarak birleşin birlesmeden 1 saat önce acı Türk kahvesi için bu sper hücrelerine hareketlilik sağlıyor ama kahveyide hergün içmek iyi degil haftada iki defa ayrıca gazlı içecekler tüketmeyin alkol almayın sigarayı azaltın bunu deneyin önce bir ay denediniz olmadimi pes etmek yok yapacağınız İKİNCİ Plana geçiyoruz ;

   Bal :500 GrHakiki
   Ceviz :250 Gr
   Siyah Üzüm :200 Gr
   Fıstık :250 Gr
   Kuru incir : 300 gr
   Badem : 250 Gr
   Pekmez :250 Gr
   Keçi boynuzu Toz :300 gr

   Bu malzemeleri alın hepsini et kıyma robotu var ev aletleri bunda kıyma gibi çekin sonra tepsinin içinde bal ile beraber yoğurun çiğ köfte gibi sonra kıvama gelince köfte sıkımı yapın Sabah Akşam 3-6 ay boyunca tüketin sonrasında rabbimden duanızı eksik etmeyin inş. Olur psikolojik olarak zor durumdasiniz bunları tüm çocuk sahibi olmak isteyen aileler yapsın BANADA DUANIZI EKSİK ETMEYİN ALLAHA EMANET OLUN Saygılarımla.

 26. onder Yanıtla

  sperm dusukligi var tupbebek tedavileri denedik olmadi ben fiyatlari merak ediyorum belki rabbim sifami hacamattan verir vesile olur

 27. Rabbimden gelene şükür Yanıtla

  Selamın aleyküm öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun bende 3. Derece varikosel vardı hacamat yada sülük işe yararmi yararsa hangi bölgelere yapılmalıdır

 28. Rabbimden gelene şükür Yanıtla

  Değerli güzel arkadaşlarım allahtan gelene şükür edin ki istediğinizi versin biradan hepinize sesleniyorum canınızı sıkmayın desemde üzgunsunuz biliyorum varikosel rahatsızlığı olanlar teşhis koyulduysa 1.Hemen ameliyat olmayın
  2.Bir gün birleş birgün bekle birgün birleş birgün bekle düzenli olarak birleşin birlesmeden 1 saat önce acı Türk kahvesi için bu sper hücrelerine hareketlilik sağlıyor ama kahveyide hergün içmek iyi degil haftada iki defa ayrıca gazlı içecekler tüketmeyin alkol almayın sigarayı azaltın bunu deneyin önce bir ay denediniz olmadimi pes etmek yok yapacağınız İKİNCİ Plana geçiyoruz ;

  Bal :500 GrHakiki
  Ceviz :250 Gr
  Siyah Üzüm :200 Gr
  Fıstık :250 Gr
  Kuru incir : 300 gr
  Badem : 250 Gr
  Pekmez :250 Gr
  Keçi boynuzu Toz :300 gr

  Bu malzemeleri alın hepsini et kıyma robotu var ev aletleri bunda kıyma gibi çekin sonra tepsinin içinde bal ile beraber yoğurun çiğ köfte gibi sonra kıvama gelince köfte sıkımı yapın Sabah Akşam 3-6 ay boyunca tüketin sonrasında rabbimden duanızı eksik etmeyin inş. Olur psikolojik olarak zor durumdasiniz bunları tüm çocuk sahibi olmak isteyen aileler yapsın BANADA DUANIZI EKSİK ETMEYİN ALLAHA EMANET OLUN Saygılarımla.

 29. GÖKHAN Yanıtla

  selamün aleyküm 2 yıl önce varikosel ameliyatı oldum ama daha çocuğum olmadı en son gittiğm doktor ya tüp bebek yada aşılama dene yada bekle takdir i ilahi dedi acaba hacamatın faydası olurmu bide varikoselde kupalar kasığamı başka biyeremi kullanılıo yada sülükte nası oluo cvp yazarsanız seviniri m şimdideden ALLAH RAZI OLSUN

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Aleykum selam. Bu hastalıkda uygulamayı bir uzman yapmalı. Sonuç aldığımız bir çok vaka var. Geçmiş olsun. Teşekürler.

 30. Seher k Yanıtla

  Merhaba 7 yıllık evliyim bekarlıktan adet düzensizliğim var ilaç kullanmadan hastalanamıyorum Erken menopoz teşhisi konulmuştu 7 sene önce fakat 2011 de spontan hamile kaldım kalp atışı olmadığı için kürtaj oldum bir daha hamilelik yaşamadım.en son nisan ayında hastalandım. İlaç kullanmıyorum adet de olmuyorum.Hacamat yaptırmak bana fayda sağlar mı? Teşekkürler.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Merhaba. Geçmiş olsun. Hacamat, sülük ve akupunktur ile fayda göreceğinizi umuyorum.

 31. Fatma Yanıtla

  Merhaba biz 11 aylık evliyiz. Çocuk istiyoruz. Bende evlendiğimden beri sürekli ara kanamalar oluyor. Adetlerim uzadı. Doktorlar bir şey bulamıyor. Eşimin de sperm hareketliliği sınırda. İkimizde hacamat yaptırsak faydalı olur mu?

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Kısırlık tedavisinde biz ve bir çok meslektaşımız ciddi sonuçlar aldı. Hem bayanda hem de erkekte hacamat sülük ve akupunktur ile sonuç alınabilir. Fakat dengeli ve düzenli bir yaşam ve bir uzman şart.

 32. Seyfettin Yanıtla

  Selamunaleykum varikosel için izmirde hacamat yaptiracagim yeriniz varmı birde fiyatını öğrenebilirmiyim

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Aleyküm selam. İzmirde bir çok hacamatcı. Var bizim genelde bayan öğrencilerimiz var orada. Fiyatlar da 80-100 lira civarında.

 33. Meral Yanıtla

  Iyi aksamlar hocam. Esimin sperm sayisi 0. Tup bebek tedavisi sonucunda spermler labaratuvar ortaminda olgunlasti ve ilk denemede hamile kaldim. 4 yasinda kizim var. Yeniden cocuk sahibi olmak istiyoruz ve hacemati duyduk bizede umut olurmu diye sormak istedim. Tabi taktir Allah tan. Esimde hareketlilik sorunu vardi. Simdiden cevabiniz icin tesekkur ediyorum iyi aksamlar

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   İyi akşamlar. Güzel biten bir hikaye ne güzel. Evet hacamat ile fayda görebilir. Bir çok örnek var bu konuda. Uzman bir haccama düzenli hacamat olsun ve beslenmesine yaşam kalitesine dikkat etsin. Teşekürler.

   • Meral Yanıtla

    Teşekkür ederim hocam öncelikle cevabınız için. Eşim bu ay yaptırıcak hacemat insallah. Allah isteyen herkese nasip etsin bizede insallah bu mutlulugu tatmayi nasip etsin. Aslinda esimin dogumda testisleri yukarida dogdu ve 5 yasinda ameliyatla asagiya indirdi doktor. Sanirim gec kalinmasi nedeniyle spermlere zarar verdi. Ama burda okuduklarimda bana bir umut oldu.birde hocam 1 kere yaptirilsa olmuyormu

    • Uzman Haccam YazarYanıtla

     Yok malesef düzenli yaptırılması gerekli. İyi beslenmeli 21 günde bir hacamat yaptırmalı. Yine 21 günde bir hacamttan birkaç gün önce kan değerlerini ölçtürmeli. Bu şekilde devam etmeli ki sonuç alabilsin.

 34. Gül Yanıtla

  Meraba hocam eşimin spermi 0.doktorlar cocugunuz olmaz dedı tüp bebek aşılama olmaz dediler aceba hacamat yaptırsak iyi gelirmi yardımcı olurmusunuz hocam teşekürler şimdiden

 35. Nevin taskin Yanıtla

  Hocam benim tuplerimi biri tikali biride kismen kurtajdan mikrok kaptim heralde ondan sorada dis gebelik oldum son iki ay once hsg cektidim tupler tikaliliymis cocum var ikinciyi istiyorum olmuyor hacamat iyi gelirmi

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Tüplerin tıkanık olduğu durumlarda sülük tedavisi de yapılmalı. Tabi ki bunların yanı sıra bitkisel destekler de şart. Geçmiş olsun. Mutlaka hacamat olun.

 36. MEHMET ÇELİK Yanıtla

  Hocam ben Konya’da yaşıyorum azospermi nedeniyle microtese ameliyat-ı oldum2013 ama 0 sperm çıktı. 2 Yıldır pregnl5000 menegon75 iğne tedavisi görüyorum 2016 Mayıs’ında ovitral ve merionel150 şeklinde ilaçlarım Değişti hala tedaviye devam ediyorum. Fsh0,188 düşük(1,5-12,4aralıkta olmalı) Lh0,401(1,7-8,6 Aralık) E2 ise 50,16 yüksekti, prolaktin12,29 normal değerde testeron602,70 normal değerde iken sperm analizinde 1 adet yerinde hareketli spermatazo hücresine rastlandı mayıs2016 tedaviye devam ettim ağustos2016 da Fsh1,32 düşük Lh çok düşük E2 ise78,12 çok yüksek prolaktin6,70 normal testesteron723,19 üst Sınıra yakın ama normal değerde iken sperm testimde bu sefer 1 adet İmmotil(hareketsiz) spermatozoa hücresine rastlandı. Doktorum 3 ayda bir bel bölgesi ve omurga çevresinden hacamat AYDA BIR SÜLÜK kasık ve testis Bölgesi’ne yapulmalı diye Tedaviyi revize etti. Bende bel bölgesine belin çukuruna 1 sağ soluna birer omurganın Kürek kemiğine doğru sağ-sol ikişer kafa arkası kulak arkasına 2 sinüzit için her iki şakak ALIN Bölgesi’ne 2 kupa hacamat yaptırdım sülük bayramdan sonra kaldı tedaviye böle mi devam etmeli ya da hacamatta AYDA BIR MI OLMALI cevabınızı beklerim teşekkürler Mehmet çelik

 37. Hazal Yanıtla

  İyi akşamlar. Sağ tupum tıkalı olduğu için Laparoskopi ile alındı sol tupumun açık olduğu söylendi fakat 2 yıldır hamile kalamiyorum.doktorlar diğer tup sıçramiş olabileceğini filmde çıkmamış olabileceğini söyledi. Sorum şu ki hacemat kapalı tüpü acar mi ve İstanbul da onereceginiz ehil bir yer var mı? Teşekkürler simdiden😊

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   İyi akşamlar. Geçmiş olsun. Hacamat tüpleri açar diye kesin konuşamıyoruz. Daha önce bu yöntemle tedavi olduğunu söyleyen arkadaşlarımız var. Biz de bu konuda ümitliyiz. İstanbulda büyük çekmecede önereceim kişiler var. İletişim sayfamızdan bize ulaşın yardımcı olalım.

 38. Tuğba Yanıtla

  Selamünaleyküm, bizim 7 yıl çocuğumuz olmadı, bende Tiroid vardı.. ama Hacamat olduktan sonra ertesi ay Hamile kaldım.. Hacamati herkeze tavsiye ediyorum.. bir cok kisi benimle ayni durumu yaşamıştır… Selam ve Dua ile Almanyadan Tuğba

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Türkiye’nin her yeriden özel ders şeklinde kurslarımız var. Siz sadece bizi arayın yeterli. Hacamat ve sülük kursu için doğru adres 😉05468109350 arayın detaylı bilgi edinin

 39. Emrah Yanıtla

  Üretim bozukluğuna bağlı azospermi var samsunda hacamat yapan önerebileceğiniz biri varmı

 40. Erdem Yanıtla

  Merhaba,

  aklaşık 8 aylık evliyim. Biz 3 erkek 1 kız olmak üzere toplam 4 kardeşiz. Abim 15 yıllık evli ve azospermi rahatsızlığı bulunmaktadır. Sperm hiç yok diyebiliriz. Abimin tedavi süresince bu rahatsızlığının genetik olabileceğini düşünerek bizde sperm tahlili yaptırdık ve aynı sonuç maalesef bizde de çıktı. Ablamda bu sorun çok şükür gözlenmedi. 2 kız çocuğu var.

  İkiz kardeşim 5 yıllık evli onda da aynı sorun var. Kendisi çeşitli tedavileri oluyor ama bu durum özel olduğu için çok derine maalesef inemiyorum. Hacamat tedavisini tavsiye eder misiniz?

 41. Sema Yanıtla

  Iyi aksamlar. 6 defa tup bebek denedim. Olmadi. Yumurta rezervim azalmis. esimde problem yok. yas. 44. NAsil yardmci olabilirsiniz. adet olmuyorum. fazla. ama nasilsa adetimin 3. GUnu bugun cocugm olurmu sizce 😔

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Hacamat tedavisini ve sülük tedavisini uygulayin sonuc olarak dua edin

 42. sqline Yanıtla

  iyi akşamlar bende ereksiyon sorunu yaşıyorum ilişkde sertleşme olmuyor oluncada kısa sürüyor ve 3 yıldır evli olmama rağmen çocuğum olmuyor hacamat ile inşallah şifa bulurmuyum

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Allahın izniyle sifa bulma ihtinaliniz var denemekte fayda var sizin acinizdan

 43. ykkk Yanıtla

  Merhaba 2yillik evliyim. Eşimin sperm sayısı düşük suan 2milyon. ilaçlarla yukselmedi suan bitkisel karışım deniyoruz.benimde polikistikoverim var ve hormon bozukluğu var. Bizede bir tavsiyede bulunabilirmisiniz acaba

 44. Doğan Yanıtla

  Iyi gunler azosperm rahatsizligi icin hangi noktalardan hacamat ve suluk tedavisi yaptirabiliriz.

 45. özgür güneş Yanıtla

  İyi günler,
  Azopermi hastasıyım, sperm sayısı 0 çıkıyor. tüp bebek tedavisi için başvuracaktık ancak hacemat tedavisini tavsiye ettiler.
  Ankara da ya da Kütahya da yaptırabileceğimiz bir yer var mı???
  Şimdiden Allah razı olsun

 46. Meryem Yanıtla

  Selamün aleyküm benim eşime de kısırlık teşhisi koydular 0 hücre ve testis bozukluğu var diyor doktor , yaklaşık 9 ay kadar menegon ve proxeed kullandı ama etkisini görmedi doktor vücut tedaviye cevap vermiyor diyip tedaviyi bıraktırdı , kısaca sizin çocuğunuz olmaz der gibi yaptı. Benim sorum açaba böyle bir durumda da sülük yada hacamatın faydası olur mu ??? İlginiz için teşekkürler

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Denemekte fayda var hiç bir zararı yok kemer bölgelerinden uygulayın

 47. rky Yanıtla

  Seans aralıkları ne kadar olmalı azosperm hastalığı için ..kadinada yapılması gereklimi ve erkeğe hangi bölgelerden yapilmali

 48. byrm Yanıtla

  Iyi akşamlar azosperm hastası olan birisi kaç seans ve nerelerden kac gün aralıklarla yaptirmali hacamati

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Lütfen detaylı bilgi için arayın veya çağrı bırakın yardımcı olalım

  • Elif Yanıtla

   Merhaba bişe soracaktım ben de polistik over sendromu var hirşutizm de var yani aşırı tüylenme faydası olur mu bana da ve sülük tedavisi nerelere uygulanıyor bilgi verir misiniz teşekkürler 🙏🏻

 49. Uzman Haccam YazarYanıtla

  05468109350 Lütfen detaylı bilgi için arayın veya çağrı bırakın yardımcı olalım

  • Kader Yanıtla

   Hayirli aksamlar yeriniz nerde acaba bnde kisirlik icin yaptirmak istiyorum 2 cocugum var yaklasik 5 yil oncede dusuk yaptim ondan sonra gebe kalamadim erken menepoz tesisi kondu fsh m 51 di en son yas 38

 50. ümit Yanıtla

  merhabalar benimde varikosel tespit edildi spwerm sayım bir ml de 5.5 milyon ileri hızlı hareketli %10 yerinde hareketli %25 yavaş hareketli %15 hareketsiz %50 ameliyat olmadan varikosel tedavisi için hacamatla tedavi duydum bu tedavi varikosel için yapılıyor mu ve bu tedaviyle sperm sayısı ve ileri hızlı hareket yükseliyor mu birde ben denizlideyim denizlide var mı uzman tanıdığınız birisi varikosel için hacamat hangi bölgeye yapılıyor ve kaç seans sürmesi gerekiyor.cevap yazarsanız çok sevinirim

 51. Nurgül Yanıtla

  Hocam iyi günler benim eşimde azosperm sorunu var kanal tıkanıklığı değil üretim hiç yok yinede hacamatın faydası olurmu yoksa sadece kanal tıkanıklığında mı fayda veriyor

 52. Nurgül Yanıtla

  Hocam iyi günler benim eşimde azosperm sorunu var kanal tıkanıklığı değil üretim hiç yok yinede hacamatın faydası olurmu yoksa sadece kanal tıkanıklığında mı faydası oluyor

 53. Bircan Yanıtla

  Selamınaleyküm hocam. Ben 23 yasindayim polikistik over var bende cocugunuz olmuyor 4 yildir evliyim. Hacamat yaptrsam iyi gelirmi

 54. Merve Yanıtla

  Merhaba hocam. Ben 23 yaşındayım bekarım ve bende polikistik over var sürekli ilaç kullanarak adet oluyorum Yasmin sonrada gynnelle kullandım 6 aydın ilacı bıraktım ilacı bıraktıktan 1 2 ay adet oldum ama suan 3 aydın adet olmuyorum bende hacamat yaptırdım sırt taraması olarak 3 kere ama hala olmadım. Bundan sonra bitkisel kürler ve hacamat ve sülük tedavisinde ne yapmalıyım nasıl bi yol sürdürmeliyim yardımcı olur musunuz ?

 55. zehra Yanıtla

  Merhabalar hocam erkek arkadaşımın yumurtalık hücreleri ölü sperm yok haliyle boşalamıyor hacamatın faydası olur mu ? Ve nereden kaç seans yapılmalı. Bu sebeple aileler evlendirmiyo yardımcı olursanız sevinirim.

 56. Eda Yanıtla

  Selamın aleyküm hocam gecen sene bi hastaneye gittigimde rahim bebek tutunamiyr tüp bebek yaptrman gerekiyr demisti dr. Vede eşimde sperm azlıgı vardi bide gecen sene arka arkaya 2 defa tüp bebek yaptırdım 1. Si tutunmadi 2. Si kimyalsal oldu tekrar yaptrmadan önce hacamat yaptrsam iyi olurmu sizce

 57. S.ahmet Yanıtla

  Hocam iyi günler bnm eşimde azosperm ve klonıfelter var faydalı olurmu hacamat yaptırsak acaba

 58. Memis Yanıtla

  Selam hocam biz 4 yıldır evliyiz hastaneye gidip test yaptırdık sorun bende çıktık sprem sayisi az cıktı ve hormon testi yaptırdım gine az cıktı acaba hacamat yaptırsam faydasını gormuyum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir