Hacamat Kursu Kayıtları

Hacamat farklı nedenlerden dolayı vücudun belli noktalarında biriken toksinler vakumlayarak kan aracılığı ile dışarıya atan tedavi yöntemi olarak bilinmektedir.  vücudun bio-elektrik enerjisi ve aurasının yoğunlaşması üzerine sıklıkla tercih edilen bu yöntem hem fizyolojik hem de psikolojik hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. İlk olarak Mısırlılar tarafından bin beş yüzlü yılların başlarında uygulanmaya başlayan hacamat (kupa tedavisi) elbette zamanla yoğun ilgi ve bilimsel açıklamalar aracılığı ile yaygınlaşmıştır. Avrupa’da da duyulmaya ve uygulanmaya başlayan hacamatı öğrenmek ve öğretmek amacıyla hacamat kursları açılmıştır. Hacamat kursu kayıtları için bizlerle iletişim sağlayabilirsiniz. İlk hacamat kurslarının İngiltere, Almanya ve ABD’de açıldığı bilinmektedir. İslam coğrafyasının hacamata olan ilgisi de yadsınmayacağı için adeta farklı ülkelerde hacamat kursları adım adım yaygınlaşmıştır.

Bizlerde hacamat kursu ailesi olarak hacamat eğitimi veren kuruluşlardan bir tanesiyiz. Hacamat eğitimi alanında tanınmış olan isimlerden olmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir yanında kazandığımız kursiyerlerimiz, eğittiğimiz haccam ve haccemelerimizin bu alanda var olduklarını görmekten onur duyuyoruz.

Bizler hacamat kursu olarak alanında uzman eğitmenlerimiz aracılığı ile yılların tecrübesi ve deneyimini sizlerle paylaşmaktayız. Yalnızca hacamat eğitimi sunmakla yetinmeyen kuruluşumuzu, sülük tedavisi, nefes terapisi, kuru iğne kursu, miraç kursu vb birçok dalda sizlere hizmet sunmaktadır.

Hacamat kurslarımız Türkiye’nin tüm illerinde sizlerin istekleri üzerine dilerseniz bireysel, dilerseniz grup halinde devam etmektedir. Esnek çalışma saatlerinde, zaman mekan ve eğitim almak istediğiniz illeri sizler belirlemektesiniz. Eğitim sonunda ise Tababet Akademi ayrıcalığı ile sizleri sertifika sahibi yapmaktayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir