Hacamatı Herkes Yapabilir Mi?

Hacamatı Herkes Yapabilir Mi?

Hacamat sayısız faydasının yanında, yan etkisiz olmasıyla mükemmel ve aranan bir tedavi pozisyonunda. Doğal olarak hacamat öğrenmek, kurs almak isteyen onlarca kişi var. Bu arkadaşlarımızın kafasını kurcalayan bir soruya cevap vermek istedim

Herkes Hacamat Yapabilir

Gerekli eğitimi almış herkes hacamat yapabilir. Başta zorlanmak doğaldır ama sağlam  bir eğitimle ve kendinizden emin bir şekilde kısa sürede iyi bir haccam olabilirsiniz. Başak yazılarımda da geçmişti. Bu iş için ilk şart ; insanları sevmek.

Hacamatı Herkes Yapabilir Mi? sorunuzun cevabınız aldınız umarım. Bu konuda olmadık şeyler yazı çizenleri kendi haline bırakın. Neler duyuyoruz bir bilseniz. Geçenlerde bir eğitimde kursiyerim sormuştu “Hocam el yapısının hacamat yapabilmekle bir alakası vaar mı ?. Ben daha önce kurs almak istediğimde İstanbulda bir merkezde elime bakmışlardı ve benim yapamayacağımı söylemişlerdi.”

Arkadaşlar inanmayın lütfen bu tür şeylere. Ne sünnette geçiyor ne bilimsel verilerde. Kişilerin şahsi vehmleridir bunlar.

Hacamatı Herkes Yapabilir Mi? yazımızı bitirmiş olduk. Okuduğunuz için çok teşekürler. Sorunuz olursa lütfen çekinmeden yorum bölümünden sorun. Sorunuz yok mu ? Yine de bir selam bırakın. 🙂

 

Sağlıkca. . . Hacamatla. . .

Hacamatı Herkes Yapabilir Mi?” için 13 yorum

 1. oktay Yanıtla

  hocam istanbulda oturuyorum kurs fiyatlarınız nekadar .com mailim noyan72@.com acil cevap verirseniz sevinirim

 2. Beyhan Yanıtla

  S.a. İstanbul da yaşıyorum.ben de hacamat eğitimi alıp çevremdeki insanlara faydalı olmak istiyorum. Kursununuz hakkında fiyat, kaç gün sürdüğü ve içerik hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   As. Kurslarımız kişiye özel şekilde düzenlenir. Belli bir süre sıkıntımız yoktur. Daha detaylı bilgi vermek için mail yolladık. Teşekürler.

 3. Elif Yanıtla

  Merhabalar hacamat eğitiminin süresi ve fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Türkiyenin her yerinde siz ne zaman isterseniz o zaman hacamat kurslarımız mevcuttur. Bulunduğunuz şehirde hacamat kursu alabilirsiniz.

 4. nazan yurtseven Yanıtla

  Selamın aleyküm . ben yaklaşık 1 yıldır hacamat oluyorum ve çok faydasını gördüm. bunu bende yapabilirmiyim diye düşünürken sitenize rastladım.Kimler hacamat yapabilir? yazınızı okuduktan sonra daha bi heveslendim. kursunuz hakkında bilgi almak istitorum. hacamat kitabınızıda yollarsanız çok sevinirim. teşekkürler.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Aleyküm selam. Hacamat kitabımız yakında basılı hale gelecek o zaman yollayalım inşallah. Nerede ne zaman kurs isterseniz sorun olmaz.

 5. ayşegül Yanıtla

  merhabalar şanlıurfada yaşıyorum. Hacamat eğitimi alıp çevremdeki insanlara yazda sağlama niyetindeyim. Sertifika veriyo musunuz.

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Merhabalar. Sertifika veriyoruz. Yardımcı olalım. İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

 6. Muhammad Yanıtla

  Selamun aleykum, iyi gunler hojam.Ben Ozbekistanda yasiyorum,sunnet olan hacamati dirildirmekle insanlara faydali olmak arzusindayim. Hajamat ogrenmemde Allah rizasi icin yardimji olabilirmisiniz.Allah sizlerden razi olsun, Allaha emanet!

 7. Hüseyin Deniz Yanıtla

  Hocam sağlık hemsiresiyim bu kurs kaç gün kaç ay veriliyor sertifika nezaman ala biliyoruz

  • Uzman Haccam YazarYanıtla

   Kursumuz uygulamalı olarak bir gün sonrasında WhatsApp üzerinden eğitimlerimiz devam ediyor gruplara ekliyoruz sertifika uygulamalı eğitim sonrası veriliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir