Sülük Kursu

“Geneneksel tedavi usulleri arasında yer alan sülük tedavisi başlı başına uygulama ve sonuç niteliğine sahibtir. Günümüzde ise bir çok insan sadece hacamat kursu alarak bu işi yüreteceğine inanmaktadır.”

Sülük Kursu

Geneneksel tedavi usulleri arasında yer alan sülük tedavisi başlı başına uygulama ve sonuç niteliğine sahibtir. Günümüzde ise bir çok insan sadece hacamat kursu alarak bu işi yüreteceğine inanmaktadır. Fakat iş tam bu şekilde gerçekleşmiyor. Bunu yanında bilmesi gereken farklı usullerde mevcuttur. Mesela hastanın hastalık kaynağı sadece yemesi oabilir. Ünlü İslam alimlerinden biri şöyle demektedir; kişi hastalanmasının nedeni olarak yediği karışık yemeğe baksın.

Kaliteli bir hizmet suna bilmek için hastalara sadece hacamat değil bunun yanında başka uygulamalar sunmamız gerekmektedir. Bunlar arasında sülük yine hacamat kadar önem taşımaktadır. Kurs yerinde aramamız gereken kriterler oktasında hacamat kursu yazısı başlığı altında kısaca değinmiştik. Oradan tekrar okuya bilirsiniz.

Sülük kurslarını göz ardı etmemenizi tavsiye ederim. Çünkü  uygulama alanları çok geniş. internette arattığımız zaman ünlüler güzellik sırlarının sülüklere bağlı olduğunu ifade ediyorlar. Rusyada özellikle güzellik salonlarında uygulanıyor. Ülkemizde ise yagınlaşmakta ve güzellik merkezlerinde yerlerini almaktadır. Bu durumları göz önünde bulunduran bir insan sülük kursu almak zorunluluğunu farkeder.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir